post

Resum Resultats 14 i 15 de Maig

Senior Masculí A

CBSP 65

B.C. Martorell «B» 74

Senior Masculí B

CBSP 47

U.B. Sant Adrià «C» 71

Junior Femení

CBSP 18

C.E.E. Sant Gervasi 71

 Cadet Negre

CBSP 39

Escola IPSI «B» 42

 Cadet Verd

CBSP 73

C.B. Sant Pere Terrassa «B» 43

Infantil Femení

CBSP 65

Basquet Neus «A» 39

PreInfantil Masculí

CBSP 64

Sferic Terrassa 2 65

PreInfantil Femení

CBSP 46

C.E.B. Pallejà 23

Mini Femení

CBSP 39

Recanvis Gaudí C.B. Mollet 48

Mini Masculí

CBSP 75

Roger’s C.B. Vilassar de Dalt 62

Premini Verd

CBSP 39

C.E.E. Sant Gervasi 2 51

Premini Negre

CBSP 48

C.B. L’Atmella Blau 29

post

Resum Resultats 23 i 24 d’Abril

Senior Masculí A

CBSP 82

Ademar Sarau 64

Senior Femení A

CBSP 55

CB Montmelò «A» 53

Senior Masculí B

CBSP 57

Nou Badia «B» 88

Sub25 Masculí

CBSP 38

Basquet Alella 58

Sub21 Masculí

CBSP 44

C.B. Canet 63

Junior Femení

CBSP 30

Recanvis Gaudi Mollet «B» 59

Cadet Verd

CBSP 59

A. E. Sant Andreu de Natzaret «Groc» 62

Cadet Negre

CBSP 31

Basquet Sant Boi «B» 69

Infantil Masculí

CBSP 49

UB Mir 45

PreInfantil Masculí

CBSP 54

U.E Barberà 63

Mini Masculí

CBSP 73

U.E.R. Pineda de mar 62

Premini Verd

CBSP 66

Mas de sant llei – CCVV «Blau» 42

Premini Negre

CBSP 54

Canovelles BC Mixte 17

Infantil Femení

CBSP 40

C.B. Vilassar de Mar 39

PreInfantil Femení

CBSP 38

U.E. Sant Cugat Negre «1» 41

Mini Femení

CBSP 54

Femení Osona Negre 46

post

Resum jornada 16 i 17 d’Abril

Senior Masculí A

Arsegur C.B Llinars 59

CBSP 71

Senior Femení A

 Descansa

Senior Masculí B

U.E.B Martorelles «A» 56

CBSP 66

Sub25 Masculí

U.E Sant Fost 57

CBSP 61

Sub21 Masculí

U.E Vila Olimpica «A» 63

CBSP 57

Junior Masculí (partit corresponent a la última jornada de lliga)

CBSP 72 

A.E. Badalonés 58

Junior Masculí

A.E. Minguella «A» 83

CBSP 78

Junior Femení

CE Maristes- Sant les corts 56

CBSP 47

Cadet Verd

Descansa

Cadet Negre

Manyanet Sant Andreu «B» 69

CBSP 20

Infantil Masculí

CBSP 44

Mas de sant llei -cbvv «Negre» 75

PreInfantil Masculí

Aplaçat

Mini Masculí

CB Calella 86

CBSP 36

Premini Verd

C.B Llinars 46

CBSP 34

Premini Negre

CB Torello 2 42

CBSP 12

Infantil Femení

CBSP 39

C.B La Garriga 77

PreInfantil Femení

CBSP 50

Qbasket Sant cugat 58

Mini Femení

Aplaçat